La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1506 Culés

10



Właśnie to jest to.
Ukraińcy nie są tak podzieleni jak my.
Tam - pełne poparcie.
U nas? Volksdeutsche i antyPolacy na pełnej wjechali xD

@JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz

3

@michal26 Nie pierwszy raz chcemy być świętsi od papieża.

3

@michal26 Oni wiedzą, że zgoda na akcesję do NATO i UE musi być jednomyślna xD? Pomachają tą swoją UPA jak szablą a jak wojna się skończy (kiedyś), to będzie problem.

9

@michal26 To się w głowie nie mieści ilu jest wielbicielu ukraińskiego nazizmu w Polsce.

2

@michal26 No trudno żeby byli podzieleni skoro ich kraj jest w stanie wojennym od już 4 lat?


No i tak jak jeden komentarz tam wygląda. To jest nauczka żeby tego orderu nie dawać byle komu.

1

@DonCarletto nie o to tutaj chodzi.
Ukraińcy strzelili sobie samobója i to nie jednego. Ale to politycy i ich decyzja. Cały świat, a przynajmniej w naszym rejonie, mówi o ludobójstwie na Wołyniu. Jest to symbol, że kończy się polskie frajerstwo a zaczyna się nowy rozdział! Nawet PiSiory zaczęły antyukraińskie posty...nawet oni! Czyli ukraińskie pampersy (jak to Miller fajnie powiedział).

Natomiast naród? Jasne nastawienie. Tak generalnie powinno być. Ta decyzja naszego Prezydenta też powinna mieć takie poparcie, a nie miała, bo klapki partyjne na oczach i heja

3

@michal26 Bo u nich to racja stanu a u nas metafizyka

1

@partymaker od 12 lat są w stanie wojny tak naprawdę, a od 4 lat w regularnej.
Dalej twierdzę, że wyjątkowa zgodność u nich

0

@Kgorecki2500 otóż to!

3

@michal26 Wylazło prawdziwe oblicze i tyle nic dziwnego.

1

@Karzel jak widzisz, sporo jest.
Nie rozróżniają w ogóle pomocy dla Ukraińców w słusznej sprawie, od walki z nazizmem, który tam niewątpliwie jest i jest bezpośrednio dla nas zagrożeniem.

1

@michal26 Cóż, jeszcze minie trochę czasu, Ukraińcy jeszcze trochę naodwalają i może nawet betony się skruszą i zaczną się w tej sprawie zgadzać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?