La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1516 Culés

4

ZEŁEŃSKI oddając Order Orła Białego nie odmówił sobie komentarza, że w sumie to on nie chce tego orderu, skoro dostali go też Mussolini, Katarzyna II czy Kanclerz Schroder...

Premier Leszek MILLER w Polsat News:
"Mógł nie przyjmować tego orderu, dlatego że otrzymała go Katarzyna Wielka. Otrzymał go Benito Mussolini. Otrzymał go Gerhard Schroder. Powinien powiedzieć: nie, nie, ponieważ takie osoby mają ten order, to ja dziękuję bardzo. Ale go przyjął i nie wybrzydzał"

Za Zełeńskim jeszcze kilku ukraińskich polityków oddało polskie odznaczenia. M.in. dobrze znany za swoje wypowiedzi ambasador Bodnar, ale i odznaczony Orderem Orła Białego Leonid Kuczma.

też Premier Leszek Miller:
"Jak już tak się wszyscy rozpędzają, że nam zwracają to, co dostali, to niech zwrócą nam MiG-i, które otrzymali, czołgi i broń. To byłby gest prawda?" XD

"Czerwony", ale w porządku!

2

@John_Doe Jeszcze Lwów z rozpędu oddadzą xd

3

@Spider_Man A my Niemcom Szczecin... ;)

5

@John_Doe ""Czerwony", ale w porządku!" Nie. Nawet tak nie myśl. Nie daj się nabrać.

3

@John_Doe Nie no, tyle to nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?