- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1132 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1132 Culés
7
KIerowniku złoty , będzie pól litra .
4
@gumaz i tak będzie milszy niż 70% obsługi
1
@gumaz przynajmniej nie ma ukraińskiego akcentu
2
@gumaz a jak ktoś powie ze ludziom odwala na punkcie zwierząt to go wyzywają i się dziwią :)
0
@gumaz Nosz ja pierdzielę - i potem ja mam tam coś kupić do jedzenia? Ohyda.
2
@July_6_BcN
Odkąd widziałem, jak pani pod Żabką kuca, pali papierosa, łapie klamkę z drzwi, którą obmacują wszyscy, na czele z menelami, a potem prosto z tego dworu tymi dłońmi łapie bułkę z hot-doga, to zacząłem współczuć ludziom, którzy te hot-dogi jedzą xD
Ogólnie nie jestem fanem Żabki, choćby dlatego, że jest tam drogo i jakoś nieestetycznie. W ostateczności kupię tam jakąś wodę, gdy innego sklepu nie ma w pobliżu, ale nigdy w życiu bym tam nie zjadł.
2
@NeroTFP1 Ja tak samo. Wejdę po wodę, jeśli nie ma innego sklepu w pobliżu, ale generalnie omijam szerokim łukiem.