- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
BorzyKrzys
37
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
FcPortoFan1999
4
Mocny start młodej Rosjanki.Mniej błędów i ciekawsze zagrania.
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
6
Jakie znakomite chleby można kupić za Tuska. Sprawdzam skład a tam zakwas żytni, ziarna takie i owakie, nasiona od sasa do lasa. Bogactwo zdrowia.
Niesłychanie Tusk wymusza jakość na producentach pieczywa
@Roobo
4
@Comentateiro Taaa - Jedz jedz - to i tak z ukraińskiego zboża - tzw. technicznego.
3
@Comentateiro na co wydasz 14 i 15 ?
1
@Comentateiro mam w planach upiec pierwszy chlebek
5
@Comentateiro Niemiecki pan musi dbać o polskiego niewolnika, żeby dłużej pracował. To nie druga wojna, że będzie można nałapać i dowieźć pociągiem nowych.
4
@gumaz Na 16-nastkę
3
@Comentateiro no i legancko. Robimy chleb, a nie tylko o nim gadamy!
2
@Comentateiro 16stka podchodzi pod paragraf
1
@Comentateiro Przykro mi ale nie mogę tego potwierdzić iż od dłuższego czasu spożywam bułki.
0
@Comentateiro Pewnie w polskich sklepach z niemieckich piekarnii