La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 638 Culés

5

Jak to się mówi:
Dzisiaj do przerwy super wynik.

Zobaczymy co będzie po przerwie (czyli po meczach rozpoczynających się o 21:00).

Dla rankingu najlepsze:
1. Wygrana Jagiellonii
2. Porażka Samsunsporu
3. (Przyszłościowo, dmuchając na zimne) Porażka Omonii
4. Na pewno ma znaczenie mecz Panatinaikosu z Viktorią Pilzno, ale nie wiem, co dla nas lepsze.

@mekston @Stinger_ @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Safrani

0

@michal26 Kij z tym rankingiem jak za rok w pucharach zagra Zabrze, Płock i Lubin.

1

@michal26 Myślę że lepsza wygrają Czechów. Ich i tak w tym roku nie dogonimy, a Greków możemy jeszcze złapać.

@Ptasior Niewiadomo. Zobacz na tabelę Ekstraklasy. W czołówce takie różnice, że kolejka - dwie i TOP 3 może wygląda następująco: Jagiellonia, Lech, Raków.
Do tego np. Widzew z PP i zostaje nam "tylko" jedna drużyna, a to jednak nie wygląda już źle.

1

@Ptasior nie zagrają. Myślę, że mimo wszystko Lech, Raków i Jaga będą w pucharach. Czwarty i piąty, to loteria. Liczę, że Widzew jakimś psim swędem do LE przez PP awansuje

2

@Stinger_ zwłaszcza, że ta piąta drużyna i tak będzie na "przepalenie". Ważne, by co roku był mniej więcej ten sam trzon. 4 zespoły przynajmniej 3 na 4 sezony powinny grać w Europie (Jaga, Lech, Raków, Legia). Pozostali się mogą wymieniać.

1

@michal26 Przy 5 miejscach niestety przynajmniej jedna będzie kimś słabszym chyba, że trafi nam się taki sezon jak rok temu, a na dodatek Widzewowi wydawanie kasy wreszcie zacznie przynosić efekty ale o to co roku będzie ciężko.

Ja po cichu liczę na powrót nie tylko do Ekstraklasy ale i z czasem do Europy Wisły Kraków. Uważam, że to drużyna, która może zrobić różnicę.

0

@Stinger_ za rok, to Wieczysta będzie o europejskie puchary się bić xD

0

@michal26 Zobaczymy ale nie miałbym nic przeciwko żeby dalej inwestowali w ten zespół i coś fajnego z tego wyszło.
Problem w tym, że trochę wątpię, że będą aż tak inwestować. Szybciej zrobią jakąś fuzję z Wisłą Kraków i się połączą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: