- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 687 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Kozinho.
8
Kurka, chyba jestem jedynym Polakiem z pokolenia lat 90, który nigdy nie odpalił Gotika :v
27 odpowiedzi
Verore
1
To uczucie, gdy w sklepie pytają o dowód.https://x.com/Transfery_/status/2062920545302093859
29 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 687 Culés
3
Polska 2050 piękny upadek.
Natomiast i tak za chwilę powstanie nowy twór który zgarnie tych samych naiwnych wyborców i będą mieli pewnie z 15%
Później znowu szybki upadek i większość posłów wchłonięta przez Tuska.
Takie partie są tylko po to żeby dostarczyć wyborców Tuskowi którzy się na niego wkurzyli i szukają alternatywy która okazuje się przystawką KO.
I tak to się kręci
0
@Roobo Niech mi zwrócą oddany głos sprzed 3 lat.
3
@Roobo po czym wnioskujesz, że to są naiwni wyborcy? Rozmawiałeś z ludźmi, którzy głosowali na Hołowniakow i powodach ich decyzji?
0
@Safrani ja rozmawiałem i potwierdzam.
1
@ProMILs argumenty, a nie tekst typu Krzysio
0
@Safrani Ale to widać.
Po przepływach i powtarzającym się schemacie
Nie mówię oczywiście o 100% wyborców tych partii ale dużej większości którzy aż tak polityką się nie interesują i myślą że pojawiła się w końcu jakaś alternatywa nie wiedząc jak to się skończy
0
@Safrani ja rozmawiałem i też potwierdzam
1
@Roobo idealny opis wyborców konfederacji :D
0
@Roobo Przecież to działa tak samo jak twoja ukochana konfa, nie rządzili to są czyści plus sa nowi z poza układu.