- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
2
Tomasiak top3 sportowca roku ma
Kogo widzicie ze najbardziej mu moze zaszkodzic w wygranej i co musi zrobic zeby wygrac z Tomasiakiem?
Iga musialaby odbudowac forme i wygrac 2 szlemy i wrocic na 1
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Encore
0
@mekston Zmarzlik fajnie sie zakrecic w lewo
0
@mekston Może by tak siatkarze?
1
@mekston
Jeżeli Zwolińska na mistrzostwach świata zgarnie sporo medali, to myślę, że powinna być wysoko. Jeśli Natalia da czadu na mistrzostwach Europy w lekkiej (jakieś trzy medale), to też pewnie trochę głosów zgarnie, bo na nią ludzie lubią głosować.
0
@FcPortoFan1999 ale nie ma IO
1
@mekston W sumie racja...mistrzostw też nie ma.
1
@FcPortoFan1999 Jest Euro. Jest mniej prestiżowe niż mundial i IO. Tylko zwycięstwo chyba dawałoby szansę na jakiś wyższy wynik w plebiscycie.
2
@mekston no tylko Lewy, jak wygra LM i jakis ćwierćfinał MŚ (xDDDDDDDD), Świątek, jak wygra jakiś szlem i wróci na właściwe tory i zasadniczo tyle. Nic ważnego nie ma w tym roku na tyle, by ktoś mu zagroził. Chyba, że znowu wyjdzie jakaś baba z nic nie znaczącego w naszym kraju sportu i będzie się wmawiać wszystkim, że zasłużyła.
0
@michal26 wiadomo sa MS w pilce noznej, ale to raz ze musimy tam byc, dwa Lewy musialby gotowac
0
@FcPortoFan1999 nie ma, tylko Euro ale to jednak ranga jeszcze nizsza
1
@mekston stąd i moja reakcja. Uśmialem się sam z siebie pisząc to xD
1
@michal26 wiec Tomasiak jest na Pole Position mozna powiedziec
Chyba dalej najwieksze szanse widze u Igi jakby sie przestawilo
Wygrany szlem, ale moze 2 sa potrzebne i „1” w tenisie to Iga powinna wygrac
1
@mekston stosując nomenklaturę F1, to jest to półtorej sekundy przewagi w Q3 nad drugim kierowcą :)