- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 851 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 851 Culés
9
No to do przerwy w LE wyniki dla Ekstraklasy więcej niż dobre.
Jedynie szkoda tej Bazylei. Póki co przegrywają z Pilznem.
Feynoord w cymbał i odpadają z LE.
Go Ahead Eagles remis i też poza 24.
Utrecht w cymbał, a oni już dawno odpadli z LE.
Roma się trzyma w 10 z tym Panatinaikosem.
Dinamo Zagrzeb także trzyma remis z Midtiljand.
Szturm Graz dalej remis z Brann.
Lyon remisuje z PAOK, ale Grecy grają w 10.
Fenerbache prowadzi, ale Turcy i tak wyraźnie przed nami.
Najważniejsze, to porażki Holendrów, Czechów, Greków. Wiadomo. Dobrze, by Turkom też nie szło!
Dobrze też powiększać przewagę nad Norwegią i Danią i na to też się zapowiada!
Dla tych, co się dziwią, że tak żywo się interesuję losem holenderskiej Eredevisie.
Przyszły sezon zaczniemy tylko kilka pkt za nimi! Chyba, że AZ Alkmaar dojdzie do jakiegoś finału LKE, ale w to wątpię.
Zapowiada się jakieś 4-5 pkt za nimi. Oni 6 drużyn, my 5. Możemy powalczyć. Liga holenderska przeżywa kryzys.
Jak DOBRZE pójdzie, to w przyszłym sezonie się realnie możemy bić o 8 miejsce z Holendrami, Turkami, Czechami i Grekami.
@Stinger_ @FcPortoFan1999 @adi7adi8 @Andi18 @Kgorecki2500 @mekston @barcelonaLM
0
@michal26 Mogliby Rumuni wbić gola na remis.
0
@FcPortoFan1999 bardzo by nam to pomogło.
0
@michal26 Ja bym niespecjalnie chciał tutaj triumfu Bragi mimo Ekstraklasy.
0
@michal26 i leci ban za nie oznaczenie ;)
1
@FcPortoFan1999 i Oski też ban
1
@Safrani wiedziałem, że kogoś nie oznaczyłem..
1
@Safrani Nie wiedziałem czy lubisz europejskie puchary. @michal26 Ale Ja nie chcę ich triumfu.
1
@FcPortoFan1999 nie no. Ja też chcę wygranej Bragi. Dla nas to korzystne
0
@FcPortoFan1999 a ok xD źle przeczytałem
0
@michal26 Triumf Bragi oznacza spadek o jedną pozycję przez Porto więc zbędne to dla mnie.
0
@FcPortoFan1999 ale unikacie Aston Villi aż do finału.
0
@michal26 Ja nie mam ochoty ich unikać Michale.Ja mam ochotę się z nimi zmierzyć oraz im dokopać.
0
@FcPortoFan1999 polskie starcie?
1
@michal26 M.in. ale to nie główny powód.Nie znoszę tych drużyn z Premier League.Zwłaszcza grając na wyjeździe i Chciałbym aby Porto ich w takim dwumeczu porobiło.Taki pojedynek byłby bardzo interesujący.