- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1100 Culés
Gorące dyskusje
Faro
6
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
26 odpowiedzi
Luciano99
58
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Bzyczekk
21
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1100 Culés
3
Co Mourinho wszystkich nabrał, to jego. Zespół grał tak słabo całą edycję LM, że niemal wszyscy się nabrali, że awans po wygranej z Realem z 24 miejsca za Bodo Glimt czy Karabachem w tabeli to rzekomo wielkie osiągnięcie dla portugalskiego klubu.
Jose jak komunizm - sam tworzy problemy, które potem z trudem rozwiązuje lub nawet nie, ale jest sztuczny powód do świętowania.
4
@Comentateiro akurat ma powody do radości więc?
7
@Comentateiro
Myślę, że nikt po wczoraj nie winduje Mourinho czy też nie pisze o jakichś jego dużych umiejętnościach trenerskich. Ludzie, zwłaszcza ci, którzy nie kibicują Realowi, po prostu się cieszą, że wygrał z Realem i wyrzucił ich z TOP8, a do tego bramkarz strzelił gola, co dodaje całemu meczu swego rodzaju kolorytu. Stąd też o tym jest tak głośno. I tyle. Każdy raczej wie, że Jose poważny futbol już dawno odjechał.
0
@Comentateiro Trochę też nierozumiem - to co mają go krytykować za zwycięstwo z RM? Benfica też nie jest jakiś topem w Europie, a tak wywalczony awans do baraży, jeszcze w dodatku z takim rywalem smakuje podwójnie
1
@Comentateiro awansowali psim swędem, bo grali z półamatorami z Madrytu, a tu powychodziły z norek josolubni i świętują. Jak trafią na Real to może nawet jeszcze jedną rundę przejdą, a potem klasycznie do końca sezonu Jose będzie już byłym trenerem Benfiki :]