La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

1

Jaki jest najgłupszy program jaki w życiu widzieliście? Dla mnie to reality-show "Kto poślubi mojego syna?", w którym to dorośli maminsynkowie razem ze swoimi matkami wybierali żonę spośród różnych kandydatek.

7

@Pawlak1992 Te wszystkie hotele paradise, love island itp.

1

@Pawlak1992 Chyba "szpital" i scena w której typowi na jeansy gips założyli. Generalnie to tylko pamiętniki z wakacji i dlaczego ja kojarzę, a tak od lat nie włączam takich rzeczy.

1

@Pawlak1992 Trudne sprawy/Warsaw Shore.

1

@Eklerek Ja obejrzałem kilka odcinków tego serialu "Szpital" i w w jednym z nich facet podpalił sobie przyrodzenie i groziła mu amputacja, w międzyczasie mówił z płaczem do żony "Zobaczysz, utną mi go, a ty mnie pewnie rzucisz, bo na co ci facet bez interesu". :)

1

@FcPortoFan1999 Z tych Trudnych spraw przynajmniej można się trochę pośmiać. Był jeden odcinek, w którym mąż znęcał się nad swoją żoną i młodym synem. Żona zaczęła odreagowywać trenując boks, nie mówiąc mu o tym. Po jakimś czasie mąż szukając jej, trafił na nią na sali bokserskiej i widząc ją w rękawicach chciał z nią walczyć, a ona znokautowała go jednym ciosem. :D

Nawet znalazłem to na youtube. :D
37:11


1

@Pawlak1992 Najgłupszy to Warsaw Show i w życiu nie widziałem głupszego. Nie przebiją tego żadne Pamiętniki z Wakacji czy inne Zdrady. Po prostu dno dna, wodorosty i metr mułu dla prostego plebsu.

1

@Pawlak1992 czekaj pamiętam to, Marian chyba się nazywał i podbił do szkoły syna szukając mu znajomych, a potem zamknął sklep z odzieżą dla puszystych żonce. To to?

1

@1LY0 Tak, to to. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?