- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 910 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 910 Culés
10
To akurat ciekawe, że Krzysiu Bosak brał udział w spotkaniu, na którym ustalano obronę rosyjskich aktywów przed ich wykorzystaniem dla Ukrainy. Dziwnym trafem jakoś Konfa się nie chwali swoim europejskim "sukcesem" ;p
@macio_944 @michal26 @Comentateiro @Kgorecki2500 @tbas @mekston @JimMorrisonFCB
2
@Aragorn33 Nie chcę tutaj bronić Konfederacji, ale oni raczej większego wpływu na to nie mieli. Od początku Belgia była temu przeciwna i reszta nie zdołała zmienić jej zdania. A z tego co czytałem dzisiaj, to Meloni niespodziewanie poparła Belgię, za tym poszła Francja i Niemcy (z tych liczących się państw) zostały same z poparciem dla wykorzystania rosyjskich aktyw. Nawet prezydent czy premier Belgii (nie pamiętam dokładnie) wbił m.in nam szpilkę, że wygrał realizm polityczny, a nie kierowanie się emocjami państw ze wschodniej flanki NATO.
4
@Barcanajlepszyteam ale ja nie twierdzę, że Bosak miał jakikolwiek wpływ. Twierdzę, że brał udział w spotkaniu, na którym ustalano obronę rosyjskich aktywów przed ich wykorzystaniem dla Ukrainy i jakoś zapomniał się tym pochwalić.
Nikt Bosakowi nie każe spotykać się regularnie z rosyjskim aktywem w Europie, robi to dobrowolnie.
2
@Aragorn33 Ok, to jak najbardziej przyznaję Ci rację. Ale czy jest to w sumie jakieś zaskoczenie? Skoro widział się z Orbanem, to może już niedługo Konfederacja zacznie mówić, że w sumie nie wiadomo kto zaczął tę wojnę? Bo ostatnio Orban udzielił takiej wypowiedzi.
2
@Barcanajlepszyteam pewnie tak będzie, w końcu walka o wyborców z Braunem dopiero się zaczyna ;p