La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

13

45 lat temu Widzew Łódź pokonał w pierwszym meczu II rundy Pucharu UEFA zespół Juventusu Turyn po bramkach Andrzeja Grzębosza, Marka Pięty i Włodzimierza Smolarka


Bramki z tego spotkania

@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy oraz widzewiacy @FCBparasiempre @Safrani

2

@kubix05 Dziadkowie mają o czym opowiadać wnukom o takim meczu.. @Safrani Skoro kiedyś redaktor Dariusz Szpakowski pytał "gdzie jest ta Legia?" to pora zapytać "gdzie jest ten Widzew?"

1

@kubix05 za mały byłem, żeby to pamiętać, ale ojciec był na tym meczu.

0

@FcPortoFan1999 wraca. Widzew wraca

1

@Safrani Tylko czy do aż takich sukcesów jak ten tutaj?

0

@FcPortoFan1999 pożyjemy zobaczymy.
Nigdy nie mów nigdy Oskar

1

@Safrani Ja ostatnio rzadko używam słowa "Nigdy" zwłaszcza w polskiej piłce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?