- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
7
Koniec meczów!
Lech Poznań 4-1 Rapid Wiedeń
Jagiellonia Białystok 1-0 Hamrun
Najważniejsze, że Lech i Jagiellonia zainkasowały po 3 punkty choć trochę szkoda, że Jagiellonia nie wbiła więcej bramek bo bilans bramkowy może mieć znaczenie na koniec fazy ligowej. Za to Lech Poznań poza słabszym początkiem drugiej połowy po prostu świetny mecz. Więcej szczęścia i tutaj byłoby 7-8 bramek. Mimo wszystko trudny rywal na start pokonamy dość łatwo.
Teraz Legia Warszawa i Raków Częstochowa. 50% wykonane, teraz drugie 50%. Po kolejne dwa zwycięstwa!
5
@Stinger_ Polska liga jest potężna
0
@Stinger_ tak, od razu 20 bramek mogli szczelic. Zagrali bardzo dobry mecz i chwała im za to ale nie przesadzaj z ilością bramek.
4
@Stinger_ Co do Jagi, to się zgodzę. W zeszłym sezonie nie załapali się do top8 przez gorszy bilans bramkowy chyba?
@Kgorecki2500 Potężny to jest potężny Bayern. Polska liga jest najlepsza w galaktyce, mam rację @FcPortoFan1999?
@Comentateiro
1
@europejczyk Rzut karny, słupek, poprzeczka, kilka świetnych akcji w tym m.in. strzał bodajże Pereiry ledwo obroniony przez bramkarza. Wszędzie zabrakło po prostu szczęścia. Rapid nie mógł za bardzo nic zrobić.
Oglądałeś mecz? Jeśli nie to nie najpierw sprawdź, a potem zabieraj głos.
@blakkudium Chyba tak dlatego tak ważne są te mecze z tymi najsłabszymi no ale najważniejsze 3 punkty.
1
@Stinger_ Tym bardziej cieszy wynik Lecha ze względu na bilans bramkowy z konkretnym przeciwnikiem. W następnej kolejce, powinni też rozstrzelać Lincoln, żeby budować finalny bilans.