La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

3

Można się śmiać, ale taka jest rzeczywistość polskich uczelni, zwłaszcza prywatnych. Można pisać co się chce i jak się chce nawet bez związku z kierunkiem. Potem przyklepane, na obronie pytanie o ulubiony kolor i papierek uczelni w ręce. Nawet na publicznych uczelniach zdarzało mi się takie coś trafiać, bo promotor miał wyj... i chciał po prostu zarobić niskim nakładem sił. Kto w cyrku uczestniczył, ten się z cyrku nie śmieje.

0

@BorzyKrzys I pomyśleć, że Lewemu nawet tyle się nie chciało....

0

@BorzyKrzys ciekawe czy promotor to czyta czy tylko bierze wypłatę i dobra następny

0

@Rastafarnianin U mnie czytał, a że nie lubił wodolejstwa, to np. potrafił powiedzieć "Te 2 strony proszę wypieprzyć, bo nic nie wnoszą!".

1

@BorzyKrzys Generalnie spokojnie można pisać pracę na takie tematy, np. w ramach jakichś badań socjologicznych czy marketingowych. W tym wypadku szokujący jest jednak język i słownictwo, które nie powinny być dopuszczone przez promotora.

0

@BorzyKrzys Jakim trzeba być w ogóle typem by pisać w wieku 22/23 lat lub więcej pracę o youtuberach, którzy robią kontent dla dzieci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: