La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1440 Culés

3

To jeszcze taki komentarz mój do tej dyskusji, która jest w gorących. Lewica pewnie też kazała zgłaszać osoby, które „celebrowały” śmierć Floyda. Zresztą cytowanie jego własnych słów w odniesieniu do jego śmierci zalicza się do tego celebrowania?

https://www.bbc.com/news/articles/cn0r5y33pj5o.amp

/photo/1

0

@Konradowskyy Czemu tego nie napiszesz w tamtej dyskusji?

5

@Konradowskyy lewica powinna umówić się z prawią na ustawkę i wytłuc się nawzajem. Świat byłby piękniejszy i spokojniejszy. @pride1899 bo chciał napisać tutaj.

0

@Konradowskyy Tak sobie myślę, po co się kłócić o jakieś pierdoły?
Był chłop i nie ma chłopa. Po co to roztrząsać?
Jedna strona ma trochę racji, druga strona ma trochę racji a prawda jak zwykle leży po środku.

1

@pride1899 bo tam już jest ze 100 komentarzy ponad i pewnie ten by przepadł i nikt by go nie zobaczył

1

@Safrani i to jest dobre rozwiązanie!

2

@Safrani Mnie to się marzy by to samo spotkało prawników, dać im pały i niech się okładają, bo co niektórzy to już całkowicie odrywają się od tego że wypowiedziane słowa mają konsekwencje.

0

@Safrani mając Karola prawica ma przewagę :)

0

@Gall amerykanie mają na to dowcip. Co to jest tysiąc prawników na dnie morza? Dobry początek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: