La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

konto usunięte

2

popitek ile dzisiaj wody wypijesz? @Popitek12

0

@Hshdhrhdh ty w szkole na telefonie, przecież to uwaga będzie na pół strony

konto usunięte

0

@gumaz zwolniony jestem z lekcji 1

0

@Hshdhrhdh na wf nie chodzisz czyli nie dobrze

konto usunięte

0

@gumaz na wf chodzę na inną nie chodzę

0

@Hshdhrhdh On wali wódkę na czyściocha. Bez żadnych @Popitek12

1

@Hshdhrhdh Czyżby na popularną lekcję nowego roku szkolnego?

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 nie chce mi się na nią chodzić

0

@Hshdhrhdh To Ty masz w zamian tzw. okienko?

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 na świetlicy mi kazali być

0

@Hshdhrhdh dawaj do sklepiku po maczugi

konto usunięte

0

@gumaz u mnie nie ma maczug ja ogólnie nie mam sklepiku xd kiedyś miałem

0

@Hshdhrhdh to co to za buda ?

konto usunięte

0

@gumaz mała buda

0

@Hshdhrhdh Czyli luźno.

konto usunięte

0

@FcPortoFan1999 no teraz mam załamkę bo idą grać w piłkę xd

0

@Hshdhrhdh To nie możesz iść z nimi?

konto usunięte

1

@FcPortoFan1999 jak się zwolniłem to nie mogę

0

@Hshdhrhdh najlepszy okres chłopie, ciesz sie tym bo potem będzie płacz chyba , że masz dwie lewe nogi to na bramke

konto usunięte

0

@gumaz no strzały mam do poprawy xd

1

@Hshdhrhdh Zwolniłeś się z lekcji, która nie jest wf-em i idą grać w piłkę?

To co to za lekcja?

konto usunięte

0

@Stinger_ to jest ta edukacja zdrowotna nie wiem jakaś luźniejsza lekcja jest ja na to nie chodzę

1

@Hshdhrhdh Luźniejsza lekcja, grają na niej w piłkę, można się z niej zwolnić (czyli nie jest to coś ważnego), a ty na nią nie chodzisz? Dziwne jak dla mnie.

Ja lubiłem luźne lekcje, grę w piłkę i w ogóle. Gorzej było na lekcjach gdzie trzeba było się uczyć.

konto usunięte

0

@Stinger_ to jest pierwszą lekcja to dała im luźniejsza lekcje ale niespodziewałem się tego szczerze że pójdą na dwór grać w piłkę

0

@Hshdhrhdh To po co w ogóle poszedłeś do szkoły na pierwszą lekcję skoro na niej nie jesteś?

konto usunięte

0

@Stinger_ to nie jest pierwszą lekcja tylko 2 1 była geografia a na lekcji dałem ten papierek że nie chce chodzić

0

@Hshdhrhdh Do technikum chodzisz?

konto usunięte

0

@Czajka90 8 klasa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?