La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 671 Culés

1

https://x.com/Artur_Micek/status/1957496331947389407

Bez wsparcia USA, Europa niestety nie udźwignie tematu. @michal26 @macio_944 @Ryoumen

6

@Barcanajlepszyteam no wg niektórych tutaj, UE generuje sporo sprzętu i amunicji. Ja twierdziłem rok temu, że to bujda na resorach i wsparcie USA jest niezbędne.
Przytaczano liczby, etc.

No to może będziemy mieli okazję to sprawdzić.

1

@michal26 Oby nie, bo moglibyśmy się wtedy mocno rozczarować, co do europejskich zdolności obronnych.

1

@Barcanajlepszyteam znaczy ja wiem jakie będą. Takie, jakie widzimy. Europa jest dramatycznie rozbrojona. Za mało, za wolno, nie tak.

Nie zrobiono wystarczająco, by się przygotować do ewentualnego konfliktu. Putin się z nas śmieje. Trump też dobitnie pokazuje, gdzie jesteśmy i jakie jest miejsce Europy w szeregu, a my kompletnie nie wyciągamy wniosków.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?