- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
5
Lewy widzę znowu porażka w USA. No tak, jak nie będzie miał serwisu Yamala, Raphy czy Pedriego... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Chaoss
1
Pomijając ambasade ile wg was można dać max za Alvareza?
17 odpowiedzi
Kgorecki2500
3
Obawiam się Realu w tym sezonie. Mam nadzieję, że moc przyjaźni znowu nam pomoże bo na... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
4
13 posterunek w tych czasach xD Przecież to jakieś gów** będzie.
0
@KrychaFCB Nie będzie gówno, bo pewnie nie powstanie ^ ^.
"Istnieje pomysł" - To dość ogólnikowe stwierdzenie. Rzucone, ot tak w eter, żeby było mówione.
0
@KrychaFCB to już nie będzie to samo.
2
@Danny Gaucho Właśnie. Czarek też mówił kiedyś o kolejnej części Kilera.
0
@KrychaFCB wszystkie powroty to niestety lipa, miodowe lata co wrócily potem to masakra .
0
@KrychaFCB poczucie humoru się zmieniło przez te 30 lat. Jak sobie ostatnio odpaliłem jakiś odcinek to cringe niesamowity.
Prostacki to był serial nie to co wieczne miodowe lata.
1
@gumaz Jeśli chodzi o seriale to się zgadza.Miodowe lata miały nieudany powrót już kiedyś.
0
@KrychaFCB The Poland News i inne tego typu profile puszczą każde gó... w eter... Rak mediów okołoinformacyjnych.
0
@Eto'o9 R10 Poczucie humoru się zmieniło, ale i czasy takie słowo jak "cringe" co użyłeś tego wtedy nie było w sumie nawet 10 lat temu tego nie było. Coraz więcej tej "mody" z zachodu.
1
@Eto'o9 R10 Co ty gadasz? XD Świetny jest :D
0
@FcPortoFan1999 kiepscy długo trzymali forme , ale takich aktorów już niema
0
@gumaz Kiepscy niech lepiej nigdy nie wracają bo tylko zepsują tę legendę.Już sobie wyobrażam powrót a w nim jakiś Karolak..
0
@KrychaFCB Znowu kolejna gowno reaktywacja. Nie ma juz absolutnie nic nowego. Niedługo beda reaktywacje reaktywacji robic. Pytanie tylko kto to oglada
0
@KrychaFCB Pazura tego nie uciągnie, on się bardzo zmienił i według mnie o wiele bardziej pasuje do poważniejszych ról.