La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1207 Culés

2

Nie rozumiem czemu tak mało kibiców bierze pod uwagę wzmocnienie lewej obrony. Wypada Balde i co wtedy ? Widzieliśmy w LM

0

@mishyhill własnie wielu by chcialo wzmocnic lewą strone i pozbyc sie Martina. Byly przez chwile informacje o Grimaldo, ktory ma dosc niską klauzule, ale temat ucichł. Dodatkowo Martin zlapal uraz reki na mistrzostwach i w wywiadach mowil, ze zostaje na kolejny sezon niestety

1

@mishyhill Ogólnie boki i środek obrony powinny zostać wzmocnione

2

@mishyhill I dwie asysyty na San Siro Martina ;D

0

@Bogan I 7 wpuszczonych bramek. Chociaż tam akurat był pech, bo wypadli i Balde, i Kounde.

0

@kanver_ No tak to jest jak się stawia na emeryta w bramce, który wali bubla za bublem czy to przy rzutach rożnych czy wpuszczając szmaty lecące prosto w Ciebie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?