La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 737 Culés

20

11 lipca 1943 miejsce miała tzw. krwawa niedziela. Punkt kulminacyjny rzezi wołyńskiej, ludobójstwa przeprowadzonego na ludności polskiej przez ukraińskich nacjonalistów. Zamordowano wówczas ok. 100 tys. naszych rodaków, zamordowano z zimną krwią nie bacząc na płeć czy wiek. Cywilów, nie żołnierzy. Na naprawdę okrutne sposoby których człowiek by nie wymyślił... niestety nasi rodacy nadal nie doczekali się godnego pochówku.

„Nie o zemstę, lecz o pamięć i prawdę wołają ofiary”


Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

3

@Kgorecki2500 Historia bez Cenzury opisała to ze szczegółami...

2

@Kgorecki2500 widziałam jedną ananaskę Ukrainkę która twierdziła, że Polacy byli mordowani bo przebierali się za nazistów, a tak w ogóle to po równo ich też wycinaliśmy.

3

@robsesh Mój bracie w Chrystusie, zastanów się coś ty napisał.

1

@FcPortoFan1999 To polecam również materiały o rzezi w Nankinie

1

@LOPEZ16 O tym co Japończycy robili ze szczegółami to mam jakąś obawę aby to odpalać i słuchać bo mniej więcej wiem co Oni tam robili z cywilami..przykro się tego słucha co człowiek człowiekowi może uczynić..

0

@FcPortoFan1999 tak działa psychika, zwłaszcza wśród ludzi żyjących w ciągłym napięciu

0

@LOPEZ16 Czasami myślę czy to byli ludzie czy po prostu zwierzęta..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: