- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1617 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1617 Culés
3
Chat GPT trochę pomógł, ale sytuacja wygląda tak, że wszystko zależy od PSLu dzisiaj.
Wiadomo, że przeciw zagłosuje całe:
PiS, Konfederacja, Korona Brauna, Razem, Wolni Republikanie. Razem - 217 posłów.
Za zagłosują:
KO, Polska 2050, Nowa Lewica oraz poseł niezrzeszony - 211 posłów.
Zadecyduje 32 posłów PSLu.
Jeśli wszyscy się wstrzymają, lub wyjmą karty od głosowania - Rząd Tuska upada.
Zakładając, że nikt się nie wstrzyma, to jeśli 13 lub więcej posłów PSLu zagłosuje "przeciw", to rząd upada.
Jeśli zaś Tusk zbierze 20 posłów PSLu, to rząd uzyskuje mandat zaufania.
No jest ciekawie. Mówi się, że jedności nie będzie, ale zobaczymy w jakim stopniu.
Edit. Nie ma Romanowskiego z PiS, bo "więzień polityczny" na Węgrzech xD
Zatem trochę inaczej to wygląda, ale nieznacznie. Zwyczajnie wystarczy 50%+1, więc Tusk potrzebuje 19 posłów PSLu
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @tomek8756 @barcelonaLM @GeneralXavi @JimMorrisonFCB
2
@michal26 216 głosów max bo Romanowski siedzi na Węgrzech
1
@michal26 no, jeśli PSL ma decydować, czy zostać przy korycie, przy rodzinach w SSP, to....
0
@michal26 O której głosowanie?
Miało właśnie teraz być według planu chyba nie ?
0
@Safrani No Sawicki całkiem możliwe, że będzie głosować przeciw
0
@barcelonaLM kurła zapomniałem o tym, jak prompt tworzyłem xDD
0
@Safrani nie wiesz, co PiS im obiecał xD
1
@Roobo no o 14:30 chyba
3
@Kgorecki2500 ale tam więcej może głosować przeciw. Dużo posłów jest konserwatywnych i jest z obozu Sawickiego
0
@michal26 na bank im obiecali. Pytanie tylko, czy zrezygnują z tego co mają na rzecz obietnic.
0
@michal26 dla mnie wszyscy zagłosują za
0
@Safrani dowiemy się w ciągu godziny pewnie
0
@barcelonaLM nie byłbym taki pewny. Jest oczywiście na to szansa.