La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1676 Culés

5

Mafia świetnie wygląda, może tam być kapitalny klimat.

2

@macio_944 Dokładnie. Prawdziwy klimat mafii jest właśnie na Sycylii i nie było jeszcze gry, która by zabrała nas do korzeni. Jak oglądam te trailery i gameplay to mam przed oczami Michaela Corleone, który musiał uciec do rodzinnych stron po egzekucji na Sollozzo. Ustawiam włoski dubbing i wycinam się z tą grą w sierpniu.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 Ja się trochę boję po 3 części, ale wyglada dobrze

0

@macio_944 przepraszam ale nie jestem mega gamerem. Czy jakaś nowa odsłona gry mafia nadchodzi ?

1

@LambiPL Z trzeciej części zrobili sandbox i typowo otwarty świat, który niestety zabił cały klimat serii. Ta gra pozyskała wiernych fanów liniową fabułą, w której można było naprawdę wczuć się w historię taksówkarza pnącego się po szczeblach organizacji. W Old Country postanowili wrócić do korzeni i rozgrywka znowu będzie bardziej liniowa i skupi się głównie na historii, a to jest dla mnie wystarczająca zachęta, tym bardziej, że to studio podołało przy Remake'u pierwszej części.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub_87 zgoda w 100%, remake 1 był świetny:)

0

@Ricardinio14 Dokładnie tak, Mafia: The Old Country ;)
https://mafia.2k.com/en-GB/the-old-country/


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?