- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1573 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Encore
5
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
39 odpowiedzi
BORO_12
2
Pewnie próba podbicia ceny, wątpię w taki transfer dopóki nie kupimy napastnika... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1573 Culés
12
Grzeją tego batyra o kawalerkę, a sami co robią? Kropiwnicki to pewnie wypadek przy pracy, a może podejrzał od kolegów z partii jak to się robi.
7
@Foton
Może niech się PO zajmie tą całą aferą hejterską, która jak się czyta wyszła z ich środowiska. Czy jednak jak temat jest niewygodny dla Trzaskowskiego to milczą?
Za*rani demokraci.
2
@Foton ale po co o tym mówić, to niedobra jest
0
@Foton Oj tam... najważniejsza jest kawalerka Nawrockiego a reszta się nie liczy, przecież po to się tam idzie aby takie wałki robić. Małe kradzieże to zło a duże to tzw. inżynieria finansowa. Jak Gronkiewicz-Waltz z mężem przejmowała mieszkania po ponad stu kilku letnich ludziach to było OK.