La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1406 Culés

4

Wirtualna Polska: Sztabowcy Rafała Trzaskowskiego i Magdaleny Biejat poinformowali że nie wezmą udziału w kolejnej debacie w telewizji Republika - 9 maja.
Trzaskowski się na niej nie stawi, to przesądzone. - mówią.

Rafałek tylko się będzie pojawiał w reżimowej TVP ;)
@Kgorecki2500 @michal26 @Comentateiro @tomek8756 @Roobo @Criss18Barca @Xaviball @KrychaFCB @barcelonaLM

9

@Kondziubarca Ale on się ździwi w II turze xD Liczę na kartonowego Rafała :D

10

@Kondziubarca w sumie to nie wiem czego oni się boją, wczoraj ta debata świetnie poprowadzona, pytania proste i wałkowane tyle razy.
Debata dużo lepiej zorganizowana niż na TVP, gdzie były ciągłe ataki.

5

@Kondziubarca czyli kolejna okazja do skompromitowana się. Gratulacje Rafał

1

@D10SLEO bążur to sobie nie radzi jak nie ma wcześniej opracowanych pytań. Masakra i ma ponad 30% xxd

1

@wyrek tylko co to za pytania były, nie było żadnego gdzie mógł się wyłożyć.

To już trudniej miał w TVP, bo tam każdy atakował jego w pytaniach od innych kandydatów, tu były ograniczenia.

0

@Kgorecki2500 ciekawe kto ma z nim szansę w II turze XD

1

@wyrek Dziwny argument patrząc na fakt, że w debacie TVP większość pytan kontrkandydatów była kierowana do niego.

1

@Kondziubarca ja nie wiem czemu. Serio. To jest zwyczajnie niepoważne. Republika naprawdę dała profesjonalną debatę z dosłownie jedna wpadka (zezwolili lub zrobili ta szopkę z kartonowym Trzaskowskim). A tak? Zero tendencyjnych rzeczy i to jest opinia wielu oglądających. Dużo lepiej wypadli od TVP...

0

@michal26 Trzaskowski nie wygra tych wyborów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?