La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1278 Culés

6

Mentzen zebrał już 100 tys. podpisów i (prawdopodobnie) jako pierwszy będzie oficjalnym kandydatem


No to nic, jak zebrał to chyba Zandbergowi trzeba podpisać :)
@Comentateiro @barcelonaLM @michal26 @tomek8756 @Kondziubarca @misterio

1

@Kgorecki2500 ja bym podpisał wszystkim. Jak chcą to niech sobie kandydują. Chyba dla budżetu nie jest to większy wydatek pod warunkiem że wszyscy się na jednej kartce zmieszczą

2

@Bykunn A wiesz, że mam tak samo? Przy parlamentarnych podpisałem Konfederacji ale jak zaczepił mnie koleś z Lewicy to też mu chciałem podpisać (jak mi powiedział, że można każdemu) ale akurat nie miał karty z okręgu 1

1

@Bykunn ja też bym wszystkim podpisał. Demokracja, to demokracja. Nie jestem gorącym jej zwolennikiem, ale szanuję panujący ustrój.

1

@Kgorecki2500 ja podpisałem Konfie, PiSowi i bodaj Lewicy właśnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?