La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

10

W końcu! Nowy rok i poważna piłka wraca!!

Już za chwilę hit w 1/4 pucharu sułtana. O 18:30 Al Hilal zmierzy się z Al Ittihad, transmisja w polsacie sport 3.

Panujący mistrz zmierzy się w obecnym liderem i to będzie walka na noże!
Najpierw mistrzowie Arabii: w bramce wokalista U2 - Bono (kiedyś Sevilla), dalej w obronie mamy ścianę z Napoli - Coulibaly, a na bokach Renan Lodi z Atletico i nasz Cancelo.
Druga linia to między innymi Ruben Neves i Sergiej Milinkovic Savic, a za gole odpowiadać będą Mitrovic i Malcom.

Al Ittihad również mocnym składem. Nie ma miękkiej gry: Benzema, Aouar (Lyon, Roma), Steven Bergwijn. W drugiej linii Kante oraz Fabinho z Liverpoolu. W obronie zobaczymy niedawno gracza PSG - Danilo Pereira.

No cóż. Na moje oko będzie się działo:) także śmiało polecam.
@mekston @JimMorrisonFCB @kryhaa @NeroTFP1 @Kessie @Kidd @Lionel_Messi10

0

@escarabajo kiedy gra alnasr?

0

@Pawci023x 9 stycznia w lidze. W pucharze nie grają.

0

@escarabajo czemu?

1

@Pawci023x odpadli w 1/8

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?