La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1614 Culés

2

Piękna informacja z powracającym Araujo. Jeśli wróci na swój optymalny poziom, to jakość w obronie wzrośnie niesamowicie.

Myślę, że z pierwszym składem pożegna się Inigo, którego niby można chwalić za obecny sezon, ale mimo wszystko, zdarzyło mu się niemało błędów.

5

@Beztroskii zgadzam się poza zawodnikiem za którego powienien wskoczyć. Moim zdaniem wleci za Cubarsiego dlatego, że Inigo to szef defensywy, większe doświadczenie i do tego lewonożny.

0

@Antimadridista_WR Cała trójka będzie grała bardzo dużo, ale moim zdaniem Inigo jest najsłabszym graczem.

1

@Beztroskii on mógłby czasem wesprzeć Kounde na prawej.

1

@tbas Na pewno Kounde dużo bardziej potrzebuje szybkiego stopera obok siebie niż Balde.

0

@Beztroskii przecież aktualnie to Cubarsi robi ciągle błędy

0

@Beztroskii przedewszystkim jest za-wolny.Problem jest taki że mówi kiedy maja zrobić soalonego i w tej formacji musi być lider

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?