La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1384 Culés

21

Diego Forlan: „W Hiszpanii krytykowano mnie za to, że NIE całowałem herbu Atlético Madryt, ale ja nie byłem wielkim kibicem tego klubu. Szanowałem wszystkich, byłem wdzięczny za wszystko, ale nie chciałem być fałszywym czy populistycznym jak inni i zachowałem profesjonalizm.

Całowałem tylko herby Peñarolu i Urugwaju, ponieważ tam dorastałem i i do tych zespołów mam największy szacunek”.

Oj, Morata i Lukaku z pewnością mają inne spojrzenie na kwestię całowania herbu klubu, w którym w danym momencie grają. :D @escarabajo

konto usunięte

9

@Ojciec5tkidzieci świetne szczere podejście.Zawsze bardzo lubiłem i szanowałem Forlana pamiętam jak grali z Aguero w napadzie Atletico i świetnie się tam dogadywali

1

@Ojciec5tkidzieci widziałem, ktoś wczoraj wrzucał. Forlan króciutko z pajacami:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?