La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

0

Dzieje się we Wrocławiu. Ciekawe jakie efekty tego spotkania będą.


1

@michal26 będzie pokazówka. Nic więcej.
Bo co realnego mogą zrobić? Sutryk, jak będzie chciał, to doczeka końca kadencji na stanowisku.

1

@Safrani śmieszne, że nagle Sikorski, Zalewski i inni się odcinają od niego xDD nagle nikt nie zna, uwaga, Prezydenta Wrocławia, gdzie była jeszcze spektakularna walka w drugiej turze. Na bank najwyżsi politycy KO, TD nie wiedzą kim jest Prezydent 3 co do wielkości miasta w Polsce. Zwłaszcza, że bodaj na 10 największych miast - wszędzie rządzi ktoś z PO. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Lublin, Szczecin, Łódź, Białystok (Zagłębie konserwy a nawet tam mają..), Bydgoszcz...
Zobacz ile tego mają i mam uwierzyć, że Sutryka nie kojarzy, jak siedzi w polityce od lat

1

@michal26 Sutryk to jest ten chłop którego nikt nie zna w platformie a z którym praktycznie każdy ma zdjęcia a ostatnio go zwinęli? Czy następny jakiś macher?

0

@Kazragore dokładnie ten

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?