La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1202 Culés

8

Co Chłop jest ostatnio w gazie to jego. Dla mnie największy obok Casado, Lewego, Inigo beneficjent przyjścia Hansiego.

0

@Coutinho007 ale kto?

1

@Coutinho007 , nie zapominaj też o Pedrim, bo o ile wiedzieliśmy co on potrafi to teraz pokazuje nam swój kunszt regularnie będąc zdrowym i w świetnej dyspozycji fizycznej... Z resztą nie wiem czy jest jest jakiś gracz, który u boku Flicka stracił? Chyba tylko Fati nie może zaliczyć progresu, bo graczy wracających po długich kontuzjach to chyba nie ma co na razie brać pod uwagę...

0

@lukkobe Ferran nie może zaliczyć również progresu ale on za słaby jest na Wielką Piłkę i to co pokazuje to jest już jego sufit.

0

@Trojanek23 Rapha.

1

@Coutinho007 , to prawda. Aczkolwiek byłbym zwolennikiem sprawdzenia jeszcze zarówno Ferrana jak i Fatiego na 9-tce, bo ta gra na skrzydle obu im nie leży, fałszywe skrzydło też za bardzo, 10-tka to zbyt duże cofnięcie, a cofnięty napastnik to pozycja, której w Barcy w zasadzie nie ma... Fati jak i Torres wydają się być zbyt mało elastyczni i nie wiem czy też nie za bardzo ograniczeni piłkarsko by wpasować się w to co gra Barca i być zmiennikami na poziomie gwarantującymi w miarę regularną jakość...

2

@lukkobe dokładnie Pedri co po 30minutach oddychał rękawami u Xaviego a teraz biega najwięcej km z drużyny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?