- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1069 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
157 odpowiedzi
MirusAmisz
39
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
LAMC_10
7
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
46 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1069 Culés
2
Pewnie Was zdziwię, ale bukmacherzy widzą obecnie 4 zespoły o wyższym potencjale niż Barca w obecnym sezonie: MCI, Real, Arsenal (?!), Liverpool. Dokładnie w takiej kolejności.
Trochę wyjaśnię dlaczego tak to wygląda. Bukmacherzy opierają się nie tylko na wartości obecnych kadr, ale także wynikach długoterminowych. Barca dopiero wychodzi z kilkuletniego dołka. W obecnym sezonie połowa składu to La Masia. O sile naszej once de gala stanowi m.in. czterech 21-latków i dwóch 17-latków. Tacy zawodnicy w większości jeszcze nie zdążyli wybudować sobie marki, a co za tym idzie podnieść wysoko wartości.
1
@Kengo Obejrzałby mecz z topką z wysp lub z Interem.
1
@Kengo Ogólnie można się z tym zgodzić aczkolwiek Arsenal nie ma pojęcia co to jest Liga Mistrzów. Premier League dawno nie wygrali i chyba nawet ich kibice zapomnieli co to znaczy być mistrzem Anglii więc potencjał potencjałem ale trzeba jeszcze mieć gen zwycięzcy, a oni tego nie mają.
Oczywiście ktoś powie, że w ostatnich latach Barca miała gen ale frajerstwa i tak, można się z tym zgodzić tylko, że jeśli przyjdzie walczyć i najwyższe cele czyli finał LM to Barca zazwyczaj podobnie zresztą jak Real robi swoje - wygrywa, zdobywa puchar i nie daje szans rywalom.
Arsenal? Nie widzę ich w tej roli, na pewno nie teraz.
0
@Kengo Niech tak dalej dają kursy jak ostatnio :D Mi pasuje, easy money :D