La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

6

Raphinha z hattrickiem, Vinicius Jr z hattrickiem obaj odpaleni na klasyk. Myślę, że czeka nas najlepsze el clasico od lat. Pod względem oczekiwań. Przyczyna jest prosta. Flick koncertowo posprzątał burdel w Barcelonie. Zespół wyglada jak głodna wataha wilków. Zero kalkulowania, zero minimalizmu. Prowadza i nawet jsk dostają gola na 1-1 ida po kolejne bramki. Real coby o nich nie mowić też pokazał siłe w 2 połowie demolując Dortmund. Oby klasyk nie rozczarował, bo oczekiwania kibiców obu stron są ogromne.

7

@AmigoBlancos nie rozczaruje. Barca pojedzie jak po swoje, a Vinicius się popłacze.

0

@Safrani Wszystko zależy jak sędzia ustawi mecz. Wszyscy wiemy jak bardzo uciśnieni i pokrzywdzeni światem są czarni w białych strojach. Jak będzie fair to liczę na wygraną, a jak będzie gwizdał z papy via wczorajsze muśnięcie w polu karnym = pewna 11 dla realu to może być bardzo ciężko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?