La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

konto usunięte

35

Meczyki i foottruck zadały na IG pytanie kto był lepszy w swoim prime: Iniesta czy Modric.
I pozytywnie się zaskoczyłem, bo 90% komentujących stawia na Inieste, w tym nawet kibice Realu. Każdy docenia klasę tego cracka.

10

@TheNekro94
Dla mnie Iniesta to w zasadzie piłkarz idealny. Gdy spojrzymy na całe nasze trio, to o ile każdy z nich był genialnym zawodnikiem, to Busquets symulował w początkowej fazie kariery, Xavi lubił gadać głupoty na konferencjach jeszcze jako piłkarz, a Iniesta? Ani symulek, ani głupich gadek, ani czerwonej kartki, ani złośliwych fauli. Niczym Puyol. Piłkarz, którego lubi chyba każdy.

0

@NeroTFP1 A z Busim coś więcej poza tą jedną memiczną sytuacją?

1

@Zoker Np. z Dynamem Kijów dostał w nogę, chciał się zwijać z bólu, kłaść, spojrzał na sędziego i nagle wstał i biegł. W jakimś meczu dostał też w plecy, a złapał się za głowę.

EDIT: O, znalazłem. To chyba ta sytuacja.


0

0

@vangoor w swoim prime logiczne, że Iniesta :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?