- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1277 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
13
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1277 Culés
13
Tylko po kolei, by nikt 2x wp****u nie dostał
twitter.com/ReshadFCB/status/1842135540038074788
4
@macio_944 Szczęsny już grzeje rękawice!
9
@Kgorecki2500 W uj się boję o defensywę i o tę absurdalnie wysoko postawioną linię obrony, ale uj - #InFlickWeTrust
4
@macio_944 Flick worem przodków postawi sobie karabin przy ławce w celu zast... to jest zmotywowania zespołu
4
@macio_944 Ale z tą wysoką defensywą to Flick serio świrus jest. Jakby grał np. Araujo z Cubarsim to zero zdziwienia, bo Urugwajczyk lubi sobie urządzać wyścigi biegowe z piłkarzami rywali i często w nich wygrywa, no ale wiemy jak jest z Araujo. Jednak np. na Villarreal na wyjeździe wyszedł sobie z Sergim Dominguezem i Gerardem Martinem w obronie, z perspektywą tego, że u rywali grają Nicolas Pepe czy Yeremy Pino + Baena, który lubi sobie posłać kilka klasowych podań na mecz i bajlando, niech się dzieje :D
4
@Worny Właśnie tego się boję - w podobnym tonie mówili o tym nasze ziomki w Un Toc De La Rambla, że z Araujo to miałoby większy sens. Z jednej strony mi to imponuje, z drugiej to zakrawa trochę już o brawurę. Zobaczymy, a nuż Flick zaskoczy i na Bayern z Realem złoży coś nieco innego i mimo wszystko bardziej bezpiecznego pod względem taktycznym.
4
@macio_944 Mam tylko nadzieję, że Real i Bayern dalej będą w tak fatalnej formie w jakiej są obecnie.
3
@macio_944
Przyznaj, że to dopiero jakiś kosmos xD
https://x.com/AudsleyLFC/status/1840788852807524442
2
@Rust_Cohle R.I.P. Liverpool ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale ten Real to tam ogarnijcie u siebie ok?