La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 657 Culés

0

W tym roku powinna nie odbyć się ZP, nikt nie zasłużył, no może Rodri albo niech dadzą zaległą Lewandowskiemu.

0

@D10SLEO Tak, nie powinna bo LaBambie Vini nie pasuje xD.

5

@DonCarletto A za co on miałby tę Złotą Piłkę dostać? Indywidualnie nie był najlepszy w żadnych rozgrywkach. W lidze lepszy był Bellingham, w Lidze Mistrzów Kane. Nie był ani najlepszym strzelcem, ani asystentem. W Copa America poniósł klęskę. To ma być zdobywca Złotej Piłki?

2

@DonCarletto no nie pasuje, bo nie zasługuje, Bellingham był najlepszym piłkarzem Realu.

0

@Pawlak1992 Za bramki to Kane dostał ZB. Nie wygrasz ZP bez żadnego pucharu xD.

0

@DonCarletto Jakoś Ronaldo w 2013 wygrał.

0

@Pawlak1992 Ronaldo i Messi zawsze będą traktowani ponad innymi. Ronaldo wygrał a powinien Ribbery tak jak wcześniej wygrał Messi, a powinien Iniesta albo Snejder.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?