La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1593 Culés

0

Jest 1:4 w 75 minucie, idealny moment na zmianę dla Yamala. Nie wiem dlaczego ponownie Flick z tego nie korzysta.

0

@nelson25 Bo Hansi jest mądrym człowiekiem, ma kontakt z zawodnikiem i bardzo dobrze wie, jak rozporządzać Jego siłami. Spokojnie, to nie Xavi.

1

@nelson25 wie co robi

1

@nelson25 Inigo ma 34 czy tam ile lat i tez gra wszystko od deski do deski

2

@nelson25 przestań , proszę cię

2

@FATTOMY ja sie zgadzam, skopano go w 90 minucie, jakby wypadl na chociaz 1/2 miesiąc to tez bys tak mowil?

0

@graco14 , problem w Barcy jest ostatnio z tym, że dla zwiększenia szans na uniknięcie kontuzji graczy to potrzebowalibyśmy z 7 zmian w meczu, a nie 5.... :P . Yamal jest jedynym zawodnikiem, który powinien znacznie mniej zagrać w kolejnym meczu i chyba jedynym, który ma tyle minut w nogach. Pedri grywa po 60min ostatnio, dziś zszedł Inigo grający całe mecze ostatnio, a mający 33 lata i podatność na kontuzje. Dobrze gdyby Robercik zagrał z Getafe z 60-65minut... Zmiany Flicka wydają się w ostatnim czasie być racjonalne i liczę na krótszy czas gry Lamine w następnym meczu...

0

@nelson25 Bo tak wygodniej i brak innych opcji na tym poziomie.

0

@graco14 a skąd trener Flick miał wiedzieć że go piłkarze villareal tak potraktują !? Jak bym wiedział że upadnę to bym się położył

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?