La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1430 Culés

1

Niech mi ktoś jeszcze powie, że przydałaby się deszcz.

2

@bartekvisca A to deszcz się nie przyda np. dla roślin?

6

@bartekvisca Gdyby częściej padało przez lato, to ziemia nie byłaby taka zapieczona i przyjmowałaby wodę, a co za tym idzie nie byłoby powodzi, ale przez falę wysokich temperatur zrobiła się skorupa na której woda stoi a nie siąknie.

2

@bartekvisca To tak jak z jedzeniem. Mniej, ale częściej ;)

1

@bartekvisca no cóż każdy by chciał żeby te.opady z południa rozłożyły się na cały kraj ale.taki już mamy klimat czyli kilka miesięcy posuchy i dwa akcenty powodziowe w roku...

U mnie spadło od piątku w NW Małopolsce 100mm a przez.sierpien i tydzień września całe 5. W lipcu było ok 30...

To jak poj... stał się klimat widze.po moich starych drzewach owocowych czeresniach. Tak do 2013-14 r było w miarę ok,.co roku piękne plony. Od ponad dziesięciu lat albo przymrozki bo za wcześnie zakwitły( w tym roku 5kwietnia gdzie dawniej było to najwcześniej po20lub przełom mają i kwietnia) albo ulewy albo grad a jak już były przez dwa sezony to przyleciały rozzłoszczone ptaki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?