- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1233 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1233 Culés
0
Holandia z przodu i środek bardzo fajnie. Obrona musi się ogarnąć na Niemców, bo taka beztroska nie przejdzie.
0
@arasz1819 W meczu z Niemcami będziemy po szalu Arasz. Wspaniałe.
0
@arasz1819 Mówisz że fajnie z to Bosnia chodzi? To jest właśnie obecny ich poziom....
0
@PatrykBarca mówisz o medalistach ostatnich mistrzostw Europy, ale co tam. Wiesz lepiej przecież :]
0
@arasz1819 Ten mecz z Niemcami to będzie coś czego zabrakło przez drabinkę turniejową na Euro.
0
@arasz1819 Się trafiło jak ślepej kurze ziarno. Ich kultura gry jest tragiczna. Znaczy przy Bośni jest ok.
Ale tam jest dramat bo następców brak. Pokolenie słabe. A gwiazda kest taki Depay który się odbija od każdego poważnego klubu.
0
@PatrykBarca a co Ty wiesz o ich kulturze gry? Nie oszukujmy się, nie oglądasz, nie wiesz, po prostu masz awersję do wszystkiego co holenderskie. Akurat to pokolenie zaczyna być całkiem sympatyczne, a Depay to jest jeden z weteranów tej drużyny i to nie on będzie tu grał pierwsze skrzypce.
0
@arasz1819 Bardzo dużo. Uwielbiałem Holandię. Ich styl gry, trenerów, piłkarzy.
Van Basten, Rijkaard ,Gulit czy pozniej Seedorf, Van Persie, Snejider, Robben,
I wielki Bergkamp.
Ale oni są w mega kryzysie. Z dawnej Holandii zostały tylko wspomnienia. Trenerzy wypaleni i talenty które w Europie giną...
0
@PatrykBarca no to dziwnie okazujesz to uwielbienie. Ja zaczynałem z repką z Kluivertem, Bergkampem, 2x de Boer, Cocu, Davids itp. Indywidualnie pokolenie chyba najlepsze, ale jako reprezentacja nie ugrali nic. Potem było pokolenie znacznie słabsze z nazwiska i srebro Mundialu, ale po bardzo nędznej grze, bo van Marwijk był takim holenderskim Mourinho. Potem piękny brąz van Gaala gdzie zbili Brazoli w meczu o 3 miejsce. Co do trenerów to fakt, że lekka posucha, ale w tym sezonie jest dwóch w PL i mam nadzieję, że namieszają trochę. Obserwuje też pracę byłego asystenta Kloppa, który prowadzi samodzielnie Salzburg w tym sezonie. GIO ma za zadanie zgnieść Jose w tureckiej lidze.
0
@arasz1819 Po prostu nie można wiecznie żyć sentymentem. Kluivert to była jedna z moich pierwszych koszulek. Barcy oczywiscie.
No a Haaga to ja nie cenie zbytnio. Uważam że przereklamowany strasznie. Uwaze się za nie wiadomo kogo, a nic nie wygrał. I miał jeden dobry sezon...