- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1398 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
19
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1398 Culés
1
Skończyłam już Wukonga z wszystkimi zakończeniami i cisnę NG+ na platynę i jak dla mnie ta gra to GOTY. Cudowna zabawa, graficznie super, optymalizacja trochę gorzej ale nie jakoś tragicznie. Mocne polecanko, Chińczycy odrobili pracę domową a w przyszłym roku podobno zapowiedź dużego DLC.
2
@clyde Super Karolinka.
1
@clyde Brawo Ty!
0
@clyde również wczoraj skończyłem. GOTY to pewnie nie, ale naprawdę fajna gra, mimo że nie jestem zbytnim fanem gier nastawionych na walkę z bossami. Gra ma trochę irytujących niedociągnięć i przede wszystkim to kolejna gra z główną postacią - niemową. Swoją drogą, dziwne to zakończenie. Historia zakończyła się trochę niczym, bo myślałem, że będziemy walczyć z tymi gigantami czy coś. Wukong ma ponoć kilka zakończeń, w tym jedno sekretne.
1
@PatrychoO W roku 2024 to nie widać za bardzo konkurencji do GOTY
1
@PatrychoO no właśnie w sekretnym walczysz xd ukryte zakończenie to dla mnie prawdziwe zakończenie gry, bo podstawowe jest bez sensu. :)
0
@clyde to tam trzeba wrócić do Erlanga po walce z małpą, nie?
1
@PatrychoO no, do Pagody musisz iść i odblokowuje się dodatkowy Boss :D ale nie wiem czy wszystkich loongów nie trzeba mieć pokonanych
0
@clyde a to mam. Wiem, że w wymaganiach było ukończenie każdej sekretnej lokacji i zrobienie questa z podróżnikiem
1
@PatrychoO w każdej lokalizacji mieć skończoną sekretną, ukończenie tego poszukiwacza i coś tam jeszcze. Jak ktoś ,,lizał" ściany to bez problemu wszystko ogarnął, a walka z ukrytym bossem jest najbardziej spektakularna ze wszystkich :D