- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1356 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
26
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Roobo
3
Najlepszy mundial według was w 21 wieku?Zdecydowanie RPA i Katar.W 2010r był mega klimat, otoczka... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
pt9
4
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1356 Culés
5
Olmo w 2 mecze > De Jong w sumie przez 5 lat zarabiając prawie tyle co Messi
2
@PW27 Bez przesady ale Tak.
8
@PW27 Tak bo Frenkie miał mało meczów gdzie się nim zachwycaliśmy...
A tej głupoty o jego pensji to aż szkoda komentować
2
@PW27 cokolwiek bierzesz, bierz pół bo cię z planszy zmiata
2
@PW27 tylko weź pod uwagę, że Flick może równie dobrze znaleźć sposób na wykorzystanie wszystkich atutów FDJ - i za kilka tygodni możemy się nim zachwycać jak obecnie odmienionym Raphinhą.
1
@Aragorn33 ciężko wykorzystać atuty kogoś kto się ciągle leczy
0
@Murazor mamy nowy sztab medyczny, może jeszcze go poskładają. Osobiście stawiam na to, że nawet jak teraz wróci to maks na 1-2 spotkania i później dojdą do wniosku, że musi pójść pod nóż. Natomiast nawet jeżeli miałby wrócić w grudniu/styczniu to na drugą część sezonu Flick może coś z niego ulepić.
2
@Aragorn33 No ja widzę podstawową różnicę Brazol to hardkorowiec, de jong to mięka rurka która własnie kojarzy się z odpuszczaniem i pozorowaniem, czyli z czymś czego Flick nie zaakceptuje nigdy.