La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

11

Pierwsza rzecz za którą muszę pochwalić Razemki


@michal26 @tomek8756 @Comentateiro @macio_944 @marcin62 @MesQueUnClub_87

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 brzmi fajnie, tylko utrzymanie serwerów kosztuje, kto za to będzie płacił, państwo? Nie mam nic przeciwko, żeby państwo płaciło na rzeczywiście potrzebne rzeczy, ale to mimo wszystko nie jest jedna z nich.

Optymistycznie zakładam, że nie chcą zmuszać do tego wydawców, żeby nie zamykali serwerów, bo to by było jeszcze większe zabijanie gier :P

2

@Death_voice Tu nie chodzi nawet o utrzymywanie całych serwerów tylko żeby producent gier utrzymywał chociaż podstawową możliwość grania w produkcję. Chociaż żeby samemu mo
A nie, że płacisz za grę 300 zł a pewnego dnia Ubisoft ci powie "no. Już się nagrałeś, nie możesz więcej" I usunie ci ją z konta dla pewności xD
Tu masz więcej o tej inicjatywie:


3

@Death_voice niestety to nie dotyczy tylko gier online. Jaki jest powód żeby singlowy dajmy na to Assassin's Creed miał konieczność podłączenia do neta i stania na serwerze? Trochę dziwna ta transakcja kupna/sprzedaży jak wydajesz 3-4 paki a za rok czy dwa się okazuje że twój zakup magicznie znika

konto usunięte

1

@Bykunn tu się jak najbardziej zgadzam, wymóg połączenia do internetu od gier singlowych to nieśmieszny żart. Sama idea ogółem mi się podoba, zwracam tylko uwagę, że w faktycznych grach multiplayer rozwiązanie tego problemu byłoby problematyczne, bo albo wymagałoby tworzenia dodatkowego trybu offline do każdej gry albo utrzymywania serwerów przez kogoś :P

0

@Kgorecki2500 no brzmi to świetnie. Pytanie jak to w praktyce wygląda. Ale idea super

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?