La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2047 Culés

0

W sumie apropo potencjalnego transferu Chiesy do Barcy, to kojarzycie jakichś Włochów grających dla nas oprócz Motty czy Zambrotty? Chyba nie było ich za dużo.

0

@KrwawiaceoczyVEB Coco i Albertini jeszcze.

1

@KrwawiaceoczyVEB Motta to Brazylijczyk.

1

@KrwawiaceoczyVEB najsłynniejszy Włoch, grający w każdej drużynie na świecie
Polini :D

1

@DonCarletto wydaje mi się że w kadrze grał dla Włoch?

0

@DonCarletto To dlaczego po występach dla Brazylii, grał 5 lat dla reprezentacji Włoch?

0

@Arden Ale to już było po Barcy. Cash też gra dla nas, bo akurat dostał szansę, ale Polak z niego średni mimo pochodzenia. Motta po prostu miał paszport i sobie trochę popykał, ale Włocha chyba to z niego nie robi.
@KrwawiaceoczyVEB Tak, a Laporta i Le Normand mimo bycia Francuzami grają dla Hiszpanii. Chyba to nagle nie usuwa ich rzeczywistego pochodzenia?

0

@DonCarletto Chłopie, Motta jest potomkiem włoskich imigrantów, mieszka od wielu lat we Włoszech, grał na trzech wielkich imprezach w reprezentacją Italii i nie jest Włochem... Nie mam siły.

0

@BorzyKrzys To dlaczego nie grał dla Włoch od początku xD?

0

@DonCarletto Bo ma podwójne obywatelstwo i urodził się w Brazylii? Wiem, że to może wykraczać poza twoje pojmowanie...

1

@DonCarletto Przecież Motta rozegrał bodajże tylko jeden mecz dla seniorskiej reprezentacji Brazylii. Jeśli chodzi o reprezentacje, to zdecydowanie bliżej mu do Włoch niz Brazylii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?