La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

13

Dawno było coś ode mnie w temacie gotowania ;-)

To łapcie, udka pieczone z frytkami i do tego warzywka ;-)
https://ibb.co/0mvKSYm

@IronSanHybrid @MesQueUnClub_87 @pioz123 @Kluivert_P @AssisMoreira @Krzysztof1987 @Kgorecki2500

konto usunięte

1

@Lionel_Messi10 łeee takie to ja robię jedną ręką.

2

@Lionel_Messi10, oj wygląda apetycznie

3

@TheNekro94 Chciało mi się czegoś takiego, miałem w lodówce wszystko więc postanowilem zrobić;P

@FCB_dimiC Dzięki;-)

konto usunięte

2

@Lionel_Messi10 Sam często jem uda z frytami, bo proste, szybkie i dobre.
Chociaż preferuję bardziej skrzydełka.

2

@TheNekro94 Dokładnie, szybko się robi i w dodatku proste danie i bardzo smaczne ;-)

2

@Lionel_Messi10 Sprawdzony zestaw, który nigdy nie zawodzi. Do tego jakiś sosik lub ketchup.

3

@MesQueUnClub_87 Ja sobie dałem jeszcze sosiku czosnkowego na wierzch i było smaczne ;-)

1

@Lionel_Messi10 Kura i frytki zawsze dobre. Kurczak wygląda soczyście

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?