La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

0

Tak sobie analizuje z nudów składy drużyn z Ekstraklasy i powiem szczerze, że ten sezon zapowiada się na taki, gdzie najtrudniej przewidzieć, które drużyny mogą polecieć, bo kandydatów na papierze jest wielu. :P

0

@Ojciec5tkidzieci Patrząc na poprzednie sezony, to można zakładać że 2/3 beniaminków jest zmuszonych powrócić tam skąd przybyli przed sezonem!

0

@FcPortoFan1999 Do tego Stal, Korona, Puszcza, Radomiak (chociaż wczoraj mnie mocno zaskoczył).

0

@Ojciec5tkidzieci Radomiak nie spadnie. Oni zrobią swoje i w końcówce sezonu będą dostarczać punkty innym potrzebującym.

0

@Ojciec5tkidzieci Korona, jak to Korona się prześlizgnie i utrzyma.Stal, okaże się jak to będzie z ich finansami, Puszcza-zagrożona spadkiem a Radomiak pomimo wczorajszego zwycięstwa, pamiętając poprzedni trudny sezon może również mieć kłopoty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?