- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1425 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
draxidox
12
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1425 Culés
11
W MLS czołòwka nie zwalnia tempa.
Wygrywa Inter, Cincinnati, Real Salt Lake czy Columbus Crew.
Dla Interu gola w koncowce na wage zwyciestwa strzela Cremaschi.
Za 3 dni mecz na szczycie, kluczowy w walce o Supporters Shield - Inter gra na wyjezdzie z Cincinnati.
@MesQueUnClub96 @Encore @Adran360 @escarabajo @Lionel_Messi10 @Sysia11 @AFA @Lanosss @Tollusiek @PatrychoO
1
@mekston W ogóle to jestem trochę zaskoczony bo 4 ostatnie mecze Interu Miami bez Messiego i Suareza i same zwycięstwa. Wydawało się, że wraz z początkiem Copa America zaczną się problemy Interu, a tu o dziwo mimo, że bez większych szaleństw punktują świetnie i to nie mając wcale słabych rywali.
3
@mekston no Messi yes party
2
@Stinger_ mozna powiedziec w koncu. Potrafia tez wyciagac te wyniki.
Wszystkie mecze wygrane po 2-1.
W tym 2 w samej koncowce uratowane, szczegolnie z Phily.
Patrzac jak Cincy czy LA FC punktuja to jednak bez tego juz byliby bez szans na Supporters Shield. Pytanie czy dadza rade nieprzegrac z Cincy.
2
@mekston @Lionel_Messi10 w niedziele pobudka 1;30 i bedzie ogladane, a pozniej Urugewaj Brazylia, warto bedzie zarwac nocke, a wieczorem cos dla naszego @FcPortoFan1999 inauguracje tez trzeba obejrzec
0
@Lanosss Co będzie wieczorem?
0
@FcPortoFan1999 no ludzie kochani, Kowal by Cie opieprzyl, a Jaga z Wisłą, zapomnialo sie?
0
@Lanosss Przecież Superpuchar, został przełożony na czas nieokreślony.
0
@FcPortoFan1999 o, a ja mam go zapisanego na sofascore, no to ladna lipa
0
@Lanosss Ja, bym wiedział że superpuchar w rzeczywistości powinien być rozegrany tego dnia, no ale PZPN zaczął coś kombinować i nawet nie wiadomo kiedy ten mecz zostanie rozegrany, i czy kiedykolwiek się odbędzie ten superpuchar.
0
@FcPortoFan1999 przypominam, ze eksperci proponowali rozegranie superpucharu w chicago dla polonii i ogladalnosc wieksza, wiadomo
0
@Lanosss Pomysły Mentalnego Mateusza Pana Borka, nadają się na newsy dla jakichś Sportów.PL albo Sportowych Faktów..