La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1183 Culés

1

Niestety chyba przyjdzie nam trochę poczekać na porządnego bramkarza w Barcelonie

1

@Death_voice Hahaha ale brednie. Skorupski nawet do poziomu MATSa się nie zbliżył.

11

@Death_voice Serio? Wam tu juz odbiło do reszty.

1

@AlexDark00 @Sulimo kiedy ostatnio Ter Stegen miał dobry sezon w fazie pucharowej ligi mistrzów, gdzie nie zawalił kluczowego meczu? W 2015? xD

3

@Death_voice Sporo razy nas ratował. Przypomnij sobie jak nam wygrał mistrzostwo sezon temu. Skorupski o takim poziomie to może marzyć.

1

@Death_voice fikołka w ściane proponuje za ten komentarz

1

@Death_voice w 2015 z Bayernem rewanż a i tak wpuścił 3 xd

konto usunięte

0

@Death_voice Barcelońska fanbaza to najgorsza fanbaza w Polsce.

0

@Death_voice a w jaki sposób zawalił w tym sezonie?
@Emhyr fakt bo przecież moderatorzy strony Realu nie blokują ludzi, z którymi się nie zgadzają i wcale na stronie RM.pl nie można wyzywać piłkarzy Barcelony bez bana.

0

@AlexDark00 @Murazor pytam o ligę mistrzów :) nie twierdzę, że nie miał dobrych sezonów, w tamtym sezonie oczywiście w lidze nam wygrał mistrza, ale w dużej mierze w europejskich pucharach zawsze nam zawalał w najważniejszych momentach, a takie sezony jak poprzedni to raczej wyjątki od reguły.

0

@Death_voice czy zawalał. Większość porażek to nie jego wina.

0

@Emhyr Co gorsze ta zagraniczna wcale nie jest lepsza, by nie powiedzieć, że jest nawet gorsza. Niektórzy bardziej "znani" użytkownicy Twittera, którzy piszą o Barcelonie, to mam wrażenie, że oglądają mecze dla podtrzymania swoich odgórnych założeń/ narracji, manipulując rzeczywistością.

0

@Murazor w żadnym kluczowym momencie w lidze mistrzów od 2015 nie dał nic ekstra, czego można by oczekiwać od topowego bramkarza i grał co najwyżej przeciętnie, a często walnie przyczyniał się do naszych blamaży. W samej lidze też poziom jego gry mocno się wahał, miewał sezony i dobre (w tym jeden/dwa bardzo dobre), ale też i bardzo słabe. To nie jest bramkarz na topowy klub.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?