- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1234 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1234 Culés
1
Euro 2004: Triumf Grecji
Liga Mistrzów 2004: Triumf Porto
Premier League 2015/2016: Triumf Leicester City
Czy to największe sensacje w futbolu w XXI wieku? Co jeszcze określilibyście mianem nieprawdopodobnych wydarzeń w świecie piłki nożnej?
4
@NeroTFP1 Jagiellonia Mistrzem Polski. Zamykam dyskusję.
3
@NeroTFP1 Monaco mistrzem 16/17 i Lille 20/21. Biorąc pod uwagę przepaść na każdym polu między PSG a całą resztą.
1
@bartekvisca PSG metr przed ubikacją w LM to klasyk, ale w lidze to już serio beka, mając tyle hajsu i takie składy.
1
@NeroTFP1 Duński Dynamit w 92
1
@NeroTFP1 Argentyna 2022
1
@NeroTFP1 Leverkusen sezon ligowy bez porażki.
0
@NeroTFP1 Sensacyjna z pewnością była także wygrana Niemiec nad złotą jedenastką Węgier w 1954 roku, zwłaszcza że w fazie grupowej Węgrzy wygrali 8-3.
0
@NeroTFP1 To co robiło Leverkusen w tym sezonie, a zwłaszcza to jak dużo wyników ratowali w doliczonych minutach.
0
Dorzuciłbym do tego także wygraną Francji w 1998 roku, kiedy Brazylijczycy wykazali dziwną niemoc w finale. Mecz był szczególnie zaskakujący ze względu na formę Brazylijczyków, którzy byli faworytami turnieju. Dodatkowo, tuż przed finałem pojawiły się kontrowersje dotyczące stanu zdrowia Ronaldo. Po imprezie okazało się, że od drugiego meczu fazy grupowej odczuwał dotkliwy ucisk w prawym kolanie, który tłumiony był przez lekarzy silnymi lekami przeciwbólowymi.
"Jego zespół doszedł do finału, w którym miał zmierzyć się z gospodarzami. Kilka godzin przed rozpoczęciem spotkania 21-letni napastnik dostał ataku padaczki i został przetransportowany karetką do szpitala. Tam podano mu silne leki na epilepsję. Trener Brazylii stanął pod ścianą — lekarze z początku stanowczo wykluczali możliwość gry piłkarza w finale. Mimo problemów zdrowotnych Ronaldo zagrał, ale nie był w stanie zaprezentować swojego "zwykłego" poziomu gry."