La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 758 Culés

2

Pedri nasz Golden Boy miał być teraz według Koemana lepszym pomocnikiem niż Modrić i Kroos razem wzięci a ja mam wrażenie, że on swój prime u nas miał w 2020/21.

Niby jest to zawodnik z ogromną techniką i wizja ale ja bardziej cenię Fermina. Fermin może nie jest zawodnikiem od kreacji i magii ale swoją walecznością i zadziornością zapewnił nam już spora ilość punktów. Ciężka praca i wola walki zawsze owocuje efektami a cięzko to teraz przypisać Pedriemu.

3

@Gaz Pedri chory dwa lata i ty piszesz, że on walki nie pokazuje :) A jak ma pokazać jak jest po L4? Nie nakrecam sie ale nie wiem czy głupszy komentarz dziś przeczytam

10

@Gaz Absolutnie się nie zgadzam. Jeśli Pedri jest zdrowy i w rytmie meczowym to jest naszym najlepszym pomocnikiem.

3

@Gaz Pedri ma dopiero 21 lat. Jestem pewny, że jego prime jest przed nim.
Niech gra, rozwija się, bo ma co rozwijać, i zobaczymy jak będzie to wyglądało. Ja bym w tego chłopaka inwestował.

2

@Gaz Koeman go zajechał w pamiętnym sezonie i chłop się jeszcze regeneruje, daj mu spokój :D

6

@Gaz Xavi i Iniesta w jego wieku to nawet nie marzyli, żeby grać pierwsze skrzypce w Barcelonie.

3

@Gaz Pedri wraca po kolejnej kontuzji i kolejnym długim okresie bez gry, gra kilka spotkań przeciętnych po czym przychodzą mecze takie jak z Rayo czy wczoraj z Sevillą i nam się robi mokro na widok tego co on robi na boisku.
Jak go Flick zbuduje fizycznie i ten chłopak będzie w rytmie meczowym to będzie kombajn w kreacji.

1

@tbas @SkN @Jakchcesz On nie jest po kontuzji tylko aktualnie w okresie między kolejną kontuzją mam wrażenie. Ostatnia jego kontuzja to była w momencie jak po prostu mocniej podał piłkę...

0

@Gaz no jest podatny na kontuzje to fakt. Dlatego czekam i bardzo chce już go zobaczyć pod wodzą trenera który bardzo stawia na przygotowanie fizyczne.

2

@SkN Bez podjazdu do Gundogana.

1

@Gaz dlatego warto rozważyć sprzedaż Pedriego jeszcze jak ktoś idzie się na niego nabrać. Jak widać po komentarzach wyżej to takich ludzi nie brakuje. Chłop ma 21 lat i jest wrakiem piłkarza. Barcelona jest w sytuacji jakiej jest i nie stać nas po prostu by czekać ze w wieku 27 lat może Pedri zaskoczy.

3

@Jakchcesz kontuzjogenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Cvzx a to nie jest dziwne że 3/4 piłkarzy u Xaviego zalicza zjazd? Kontuzje to jedno ale odkąd odszedł Koeman u którego Pedri się rozwinął to teraz zaliczył ogromny zjazd. Teraz dostaniemy za niego grosze a to jest talent klasy światowej

0

@Gaz Popłynąłeś, Fermin często nie trzyma się założeń taktycznych, źle się ustawia. To inna liga niż Pedri - znacznie niższa.

0

@Comentateiro Dziwne bo podobno u Xaviego żadnych nie było także nie było co trzymać xD

0

@szymonekk Tymczasem
Xavi 52 mecze prawie 4k minut 4 gole 13!!! Asyst
Iniesta mający problemy z mięśniami 50 meczy 2.5l minut 1gol 6 asyst

No jakiś mit że Pedri w wieku xaviego i Iniest to kilka klas lepszy piłkarz, zwłaszcza do Xaviego to mu sporo brakuje we wpływie na drużynę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?