La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

1

Co to za piłkarz:
- grał w 9 różnych klubach
- nigdy nie wygrał Ligi Mistrzów
- miał ego wyj*bane w kosmos

2

@Pawlak1992 Zlatan Ibrahimović

1

@Stinger_ Dokładnie.

1

@Pawlak1992 W Barcelonie wyflasal jak kaszaniarz. Ale i tak będą tacy co napiszą ze grał dobrze i strzelił sporo bramek.

0

@PatrykBarca w PSG miał chyba najlepszy moment swojej kariery

0

@Herato Albo w Interze.

1

@PatrykBarca nie no Ibra w Barcelonie mega słabo , jedynie w 45 spotkaniach 21 bramek i 13 asyst w tym 2 bramki z Arsenalem , bramka z Realem czy bramki w obu meczach z Atletico xDDD

0

@ShawnC W tamtej Barcelonie to i Paweł Brożek by strzelał.
Wymiana za Eto'o była tragiczna.

Wszystko na boisku działo się dla Zlatana za szybko. Wyglądał jakby nie rozumiał gry. I chodz technicznie zawsze był genialny. To jednak atak pozycyjny i taka cyrkulacja piłki była dla niego za wysokim progiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?