La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

4

Jeżeli Stanowski nie będzie w stanie oddzielić przyjaźni od biznesu to mu niedługo ta przyjaźń ten biznes zaora ;p

@michal26 @JimMorrisonFCB @mekston

/photo/1

5

@Aragorn33 zaora ? Stanowski mówi to, co myśli większość społeczeństwa. Jakiekolwiek polityk, który w Polsce będzie walczyć z krzyżem przegra. To, że ci ludzie w większości nie chodzą do kościoła nie znaczy, że nie są katolikami. On sobie myśli, że Warszawką wygra wybory. Otóż grubo się myli, prowincja i wschód w życiu na niego nie zagłosują. Przegra tak samo jak z Dudą w 2020. A decydujące będą podwyżki prądu od lipca.

9

@kigani fajnie, ale nie na temat :) Nie zrozumiałeś tematu :)

4

@Aragorn33 To akurat nic nowego u niego xD

Komentarz usunięty

7

@kigani no nie. Twój komentarz pokazuje, że nie zrozumiałeś. Ten dopisek o rzeczniku też to potwierdza bo pokazuje, że nie wiesz jak wybrnąć i próbujesz się wykręcić jakimś marnym atakiem ad personam ;p

1

@Aragorn33 zaorać nie zaora. Irytuje mnie momentami (a mam wrażenie, że to już nawet nie momenty..) Mazurek. Strasznie agresywny słownie.

0

@michal26 a moim zdaniem może zaorać. Jeżeli Stanowski nie zablokuje takich propagandowych wrzutek to ludzie swoim zwyczajem będą je kojarzyć z całym kanałem, a nie tylko z Mazurkiem.

0

@takisobiektos nasz kolega spadł z rowerka ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?